This is page.php

Endüstriyel Mutfak

Bizim için ticari mutfak, paslanmaz sac kesmek, bükmek ve kaynatmak demek değildir. Her bir mutfak projesi akılcı yenilikler yapmak, alışkanlıkları değiştirmek, verimli ve ilham verici bir çalışma alanı yaratmak için yeni bir fırsattır.

Servogas, anahtar teslimi endüstriyel mutfak projelerini diğer mühendislik hizmetlerini de koordine ederek planlama ve kendi üretimi olan self servis sistemleri, mutfak çalışma ve depolama üniteleri ve pişirme ekipmanları ile ya da ithal pişirme ekipmanları ile gerçekleştirme kapasitesine sahiptir.

Üretim tesislerimizdeki laboratuarımızda sahip olduğumuz donanım, gazlı ve elektrikli ekipmanları test ederek performans garantisi ile müşterilerimize sunmayı sağlamaktadır.

YEŞİL MUTFAK – Enerji Verimli Mutfaklar

İlk günden beri mutfağın çok önemli bir enerji tüketim noktası olduğu bilinci ile müşterierimize ekonomik olarak işletilecek ürünler/mutfaklar yaratmaya çaba gösteriyoruz. Konveksiyon fırınlarımızda doğalgaz kullanımını en ekonomik ve güvenilir şekilde müşterilerimize sunarken (ürettiğimiz fırınların %90’dan fazlası doğalgaz ile çalışmaktadır) mutfaklarımızda da mutfağın iklimlendirilmiş havasının dışarı atılmasını engelleyen taze hava beslemeli (make up air) davlumbazlar ve yüksek verimleri sayesinde az enerji harcayan ama gaz kadar güçlü ve kontrollü pişirme sağlayan endüksiyon ocaklarını kullanıyoruz.